302R29N151KV3E-****-SC
302R29N151KV3E-****-SC Johanson Dielectrics Inc.
AC_Safety_Capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 150PF 250VAC NP0 1808
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
302R29N151KV3E-****-SC 302R29N151KV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics Inc. AC_Safety_Capacitors.pdf Description: CAP CER 150PF 250VAC NP0 1808
товару немає в наявності
302R29N151KV3E-****-SC 302R29N151KV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics johanson_dielectrics_product_catalog-1771745.pdf Safety Capacitors 250VAC 150pF 10% NPO