302R29N221KV3E-****-SC
302R29N221KV3E-****-SC Johanson Dielectrics Inc.
ac-safety-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 220PF 250VAC NP0 1808
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.189" L x 0.080" W (4.80mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X2
Thickness (Max): 0.085" (2.16mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
на замовлення 906 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 250VAC NP0 1808, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.189" L x 0.080" W (4.80mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X2, Thickness (Max): 0.085" (2.16mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
302R29N221KV3E-****-SC 302R29N221KV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics Inc. ac-safety-capacitors.pdf Description: CAP CER 220PF 250VAC NP0 1808
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Applications: Safety
Ratings: X2
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
товару немає в наявності
302R29N221KV3E-****-SC 302R29N221KV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics johanson_dielectrics_product_catalog-1771745.pdf Safety Capacitors 250VAC 220pF 10% NPO