Продукція > JOHANSON DIELECTRICS > 302R29N470JV3E-****-SC
302R29N470JV3E-****-SC
302R29N470JV3E-****-SC Johanson Dielectrics
johanson_dielectrics_product_catalog-1771745.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Safety Capacitors 250VAC 47pF 5% NPO
на замовлення 8291 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 47PF 250VAC NP0 1808.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
302R29N470JV3E-****-SC 302R29N470JV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-safety-caps.pdf Description: CAP CER 47PF 250VAC NP0 1808
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5