302R29N680JV3E-****-SC
302R29N680JV3E-****-SC Johanson Dielectrics Inc.
ac-safety-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 68PF 250VAC C0G/NP0 1808
на замовлення 1525 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
302R29N680JV3E-****-SC 302R29N680JV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics Inc. ac-safety-capacitors.pdf Description: CAP CER 68PF 250VAC C0G/NP0 1808
товару немає в наявності
302R29N680JV3E-****-SC 302R29N680JV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics johanson_dielectrics_product_catalog-1771745.pdf Safety Capacitors 250VAC 68pF 5% NPO