302R29W102KV3E-****-SC Johanson Dielectrics Inc.
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1808.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
на замовлення 94599 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
302R29W102KV3E-****-SC | Виробник : Johanson Dielectrics |
Safety Capacitors 250VAC 1000pF 10% X7R |