Продукція > JOHANSON DIELECTRICS > 302R29W331KV3E-****-SC
302R29W331KV3E-****-SC
302R29W331KV3E-****-SC Johanson Dielectrics
johanson_dielectrics_product_catalog-1771745.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Safety Capacitors 250VAC 330pF 10% X7R
на замовлення 4455 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 250VAC X7R 1808.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
302R29W331KV3E-****-SC 302R29W331KV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics Inc. AC_Safety_Capacitors.pdf Description: CAP CER 330PF 250VAC X7R 1808