302R29W471MV3E-****-SC
302R29W471MV3E-****-SC Johanson Dielectrics Inc.
jdi-safety-caps.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 470PF 250VAC X7R 1808
на замовлення 1542 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250VAC 470pF 20% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
302R29W471MV3E-****-SC 302R29W471MV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics jdi-safety-caps-1100695.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250VAC 470pF 20% X7R
302R29W471MV3E-****-SC 302R29W471MV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-safety-caps.pdf Description: CAP CER 470PF 250VAC X7R 1808