302R29W681KV3E-****-SC
302R29W681KV3E-****-SC Johanson Dielectrics Inc.
ac-safety-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 680PF 250VAC X7R 1808
на замовлення 32000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
302R29W681KV3E-****-SC 302R29W681KV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics Inc. ac-safety-capacitors.pdf Description: CAP CER 680PF 250VAC X7R 1808
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
302R29W681KV3E-****-SC 302R29W681KV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics johanson_dielectrics_product_catalog-1771745.pdf Safety Capacitors 250VAC 680pF 10% X7R