30A02MH-TL-H
30A02MH-TL-H ON Semiconductor
30A02MH-D-111090.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Bipolar Transistors - BJT BIP PNP 0.7A 30V
на замовлення 8634 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 30A02MH-TL-H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
30A02MH-TL-H 30A02MH-TL-H Виробник : onsemi 30A02MH-D.PDF Description: TRANS PNP 30V 700MA MCPH3
30A02MH-TL-H Виробник : ON Semiconductor 30A02MH-D.PDF