Продукція > ONSEMI > 30C02CH-TL-E
30C02CH-TL-E
30C02CH-TL-E onsemi
30c02ch-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: TRANS NPN 30V 0.7A 3-CPH
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 190mV @ 10mA, 200mA
Current - Collector Cutoff (Max): 100nA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 300 @ 50mA, 2V
Frequency - Transition: 540MHz
Supplier Device Package: 3-CPH
Current - Collector (Ic) (Max): 700 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 30 V
Power - Max: 700 mW
на замовлення 67 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANS NPN 30V 0.7A 3-CPH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: NPN, Operating Temperature: 150°C (TJ), Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 190mV @ 10mA, 200mA, Current - Collector Cutoff (Max): 100nA (ICBO), DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 300 @ 50mA, 2V, Frequency - Transition: 540MHz, Supplier Device Package: 3-CPH, Current - Collector (Ic) (Max): 700 mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 30 V, Power - Max: 700 mW.
Інші пропозиції 30C02CH-TL-E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
30C02CH-TL-E 30C02CH-TL-E Виробник : ON Semiconductor 30C02CH-D-1801514.pdf Bipolar Transistors - BJT BIP NPN 0.7A 30V
на замовлення 7754 шт:
30C02CH-TL-E Виробник : ON Semiconductor 30c02ch-d.pdf Trans GP BJT NPN 30V 0.7A 700mW 3-Pin CPH T/R
на замовлення 22 шт:
30C02CH-TL-E 30C02CH-TL-E Виробник : onsemi 30c02ch-d.pdf Description: TRANS NPN 30V 0.7A 3-CPH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN
Frequency - Transition: 540MHz
Supplier Device Package: 3-CPH
Power - Max: 700 mW