Продукція > ONSEMI > 30C02S-TL-E
30C02S-TL-E ONSEMI
EN7364-D.PDF
Виробник: ONSEMI
Description: ONSEMI - 30C02S-TL-E - 30C02S - BIP NPN 0.6A 30V
tariffCode: 85412900
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANS NPN 30V 0.6A 3-SMCP, Packaging: Bulk, Package / Case: SC-75, SOT-416, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: NPN, Operating Temperature: 150°C (TJ), Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 190mV @ 10mA, 200mA, Current - Collector Cutoff (Max): 100nA (ICBO), DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 300 @ 50mA, 2V, Frequency - Transition: 540MHz, Supplier Device Package: 3-SMCP, Current - Collector (Ic) (Max): 600 mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 30 V, Power - Max: 200 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
30C02S-TL-E Виробник : onsemi en7364-d.pdf Description: TRANS NPN 30V 0.6A 3-SMCP
Packaging: Bulk
Package / Case: SC-75, SOT-416
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 190mV @ 10mA, 200mA
Current - Collector Cutoff (Max): 100nA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 300 @ 50mA, 2V
Frequency - Transition: 540MHz
Supplier Device Package: 3-SMCP
Current - Collector (Ic) (Max): 600 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 30 V
Power - Max: 200 mW
Кількість Ціна
30C02S-TL-E Виробник : ON Semiconductor enn7365_d.pdf Trans GP BJT NPN 30V 0.6A 200mW 3-Pin SMCP