Продукція > 30H > 30HFU600
30HFU600
Виробник:
на замовлення 8639 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 30HFU600
Description: DIODE GEN PURP 600V 30A DO203AB, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-203AB, DO-5, Stud, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 80 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 30A, Supplier Device Package: DO-203AB (DO-5), Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 125°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.45 V @ 30 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 35 µA @ 600 V.
Інші пропозиції 30HFU600
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
30HFU-600 30HFU-600 Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division 30hfu.pdf Description: DIODE GEN PURP 600V 30A DO203AB
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 80 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 30A
Supplier Device Package: DO-203AB (DO-5)
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 125°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.45 V @ 30 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 35 µA @ 600 V
товару немає в наявності
30HFU-600 Виробник : Microchip Technology 30hfu.pdf Description: DIODE GEN PURP 600V DO203AB
Packaging: Bulk
Mounting Type: Stud Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C