Продукція > KEMET > 30HV12N221KN
30HV12N221KN
30HV12N221KN KEMET
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 220PF 3KV NP0 RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage, High Temperature
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.420" L x 0.250" W (10.67mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Applications: Downhole
Lead Spacing: 0.300" (7.62mm)
Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 3KV NP0 RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, High Temperature, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.420" L x 0.250" W (10.67mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Applications: Downhole, Lead Spacing: 0.300" (7.62mm), Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 pF.
Інші пропозиції 30HV12N221KN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
30HV12N221KN 30HV12N221KN Виробник : KEMET KEM_C1106_HV_RAD_IND_HT200C.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3000V 220pF C0G 10% LS=7.62mm