Продукція > EIC > 30KP43CA
30KP43CA
30KP43CA EIC
30kp26-400ca_r07.pdf
Виробник: EIC
TVS Diode Single Bi-Dir 43V 30KW 2-Pin Case D-6
на замовлення 520 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 76
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 30KP43CA EIC
Description: 30KW TVS BIDIRECTIONAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 430A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V, Supplier Device Package: Axial, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 47.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 71V, Power - Peak Pulse: 30000W (30kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
30KP43CA 30KP43CA Виробник : EIC 30kp26-400ca_r07.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 43V 30KW 2-Pin Case D-6
на замовлення 520 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
30KP43CA 30KP43CA Виробник : Solid State Inc. 30KPSeries-ssi.pdf Description: 30KW TVS BIDIRECTIONAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 430A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V
Supplier Device Package: Axial
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 47.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 71V
Power - Peak Pulse: 30000W (30kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 650 шт:
Мінімальне замовлення: 10
Мінімальне замовлення: 600