3141M-32.768DT09LLK Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Виробник: Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 9PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Size / Dimension: 0.161" L x 0.059" W (4.10mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
на замовлення 25400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 9PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 9pF, Size / Dimension: 0.161" L x 0.059" W (4.10mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 60 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3141M-32.768DT09LLK Виробник : Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd Description: CRYSTAL 32.768KHZ 9PF SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz