3266P-1-104 PASSIVE TECH
3266.pdf
Виробник: PASSIVE TECH
3266P(Bourns) = 74P(Spectrol/Vishay) = 64P(BI-Techn); 6,8x4,3mm; power: 0.25W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C Multiturn cermet trimming potentiometer 3266P; 100kR PO 3266pk100
кількість в упаковці: 39 шт
на замовлення 27 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 100K OHM 0.25W PC PIN, Packaging: Tube, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.250" x 0.174" Face (6.35mm x 4.42mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 100 kOhms, Number of Turns: 12.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3266P-1-104 Виробник : PASSIVE TECH 3266.pdf 3266P(Bourns) = 74P(Spectrol/Vishay) = 64P(BI-Techn); 6,8x4,3mm; power: 0.25W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C Multiturn cermet trimming potentiometer 3266P; 100kR PO 3266pk100
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 50 шт:
Кількість Ціна
3266P-1-104 Виробник : Bourns 3266_Bourns.pdf Підстроювальний резистор, R = 100 кОм, К-сть обертів = 12, Розм = 6,35 х 4,42 мм, Точн., % = 10, Підтип = багатооборотні, Р, Вт = 0,25, Розт. рег. ел. = збоку, Тексп, °C = -55...+125, Тип за вир. = Trimpot® 3266 - Sealed, Тип монт. = Вивідний, ТКО, ppm/°C
кількість в упаковці: 100 шт
товару немає в наявності
3266P-1-104 3266P-1-104 Виробник : Bourns Inc. 3266.pdf Description: TRIMMER 100K OHM 0.25W PC PIN
Packaging: Tube
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.250" x 0.174" Face (6.35mm x 4.42mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 100 kOhms
Number of Turns: 12.0
товару немає в наявності
3266P-1-104 3266P-1-104 Виробник : Bourns 3266.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 1/4" 100Kohms 10% SQ W/Standoff Sealed