3266P-1-502
3266P-1-502 PASSIVE TECH
PO_3266pk005_BOCHEN_0001.pdf
Виробник: PASSIVE TECH
3266P(Bourns) = 74P(Spectrol/Vishay) = 64P(BI-Techn); 6,8x4,3mm; power: 0.25W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C Multiturn cermet trimming potentiometer 3266P; 5kR PO 3266pk005
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 190 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 5K OHM 0.25W PC PIN SIDE, Packaging: Tube, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.250" x 0.174" Face (6.35mm x 4.42mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 5 kOhms, Number of Turns: 12.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3266P-1-502 3266P-1-502 Виробник : Bourns 3266.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 1/4" 5Kohms 10% SQ W/Standoff Sealed
на замовлення 92 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
3266P-1-502 3266P-1-502 Виробник : Bourns 3266.pdf Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turn 1.78mm (6.71 X 7.5 X 4.42mm) Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
3266P-1-502 3266P-1-502 Виробник : Bourns Inc. 3266.pdf Description: TRIMMER 5K OHM 0.25W PC PIN SIDE
Packaging: Tube
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.250" x 0.174" Face (6.35mm x 4.42mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 5 kOhms