3266W-1-501
3266W-1-501 Bourns Inc.
3266.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: TRIMMER 500 OHM 0.25W PC PIN TOP
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Packaging: Tube
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.250" x 0.170" Face (6.35mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 500 Ohms
Number of Turns: 12.0
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 500 OHM 0.25W PC PIN TOP, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±10%, Packaging: Tube, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.250" x 0.170" Face (6.35mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 500 Ohms, Number of Turns: 12.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3266W-1-501 3266W-1-501 Виробник : Bourns 3266.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 1/4IN 500 OHMS 10% SQ W/Standoff Sealed
на замовлення 106 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
3266W-1-501 Виробник : PASSIVE TECH 3266.pdf 3266W(Bourns) = 74W(Spectrol/Vishay) = 64W(BI-Techn); 6,8x7,2mm; power: 0.25W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C Multiturn cermet trimming potentiometer 3266W; 500R PO 3266w0500
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 27 шт:
Мінімальне замовлення: 50
3266W-1-501 3266W-1-501 Виробник : Bourns 3266.pdf Res Cermet Trimmer 500 Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turns 1.78mm (6.71 X 4.5 X 8.26mm) Pin Thru-Hole Tube