3269X-1-102 PASSIVE TECH
3269.pdf
Виробник: PASSIVE TECH
12 turns; SMD; 3269X=TS63X,84X; 6,75x6,75x4,6mm; power: 0.25W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C Multiturn cermet trimmer; 3269X; 1kR PO 3269xk001
кількість в упаковці: 20 шт
на замовлення 200 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
12 turns; SMD; 3269X=TS63X,84X; 6,75x6,75x4,6mm; power: 0.25W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C Multiturn cermet trimmer; 3269X; 1kR PO 3269xk001, кількість в упаковці: 20 шт.
Інші пропозиції 3269X-1-102
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3269X-1-102 3269X-1-102 Виробник : Bourns Inc. 3269.pdf Description: TRIMMER 1K OHM 0.25W SMD
товару немає в наявності
3269X-1-102 3269X-1-102 Виробник : Bourns 3269-776913.pdf Trimmer Resistors - SMD 1/4" 1Kohms 10% Horizontal Adjust