3269X-1-103 PASSIVE TECH
3269.pdf
Виробник: PASSIVE TECH
12 turns; SMD; 3269X=TS63X,84X; 6,75x6,75x4,6mm; power: 0.25W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C Multiturn cermet trimmer; 3269X; 10kR PO 3269xk010
Написати відгук
12 turns; SMD; 3269X=TS63X,84X; 6,75x6,75x4,6mm; power: 0.25W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C Multiturn cermet trimmer; 3269X; 10kR PO 3269xk010, кількість в упаковці: 20 шт.
Інші пропозиції 3269X-1-103
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3269X-1-103 3269X-1-103 Виробник : Bourns Inc. 3269.pdf Description: TRIMMER 10K OHM 0.25W SMD
товару немає в наявності
3269X-1-103 Виробник : Bourns 269-776913.pdf Trimmer Resistors - SMD 1/4" 10Kohms 10% Horizontal Adjust