Продукція > BOURNS > 3269X-1-104
3269X-1-104
3269X-1-104 Bourns
3269.pdf
Виробник: Bourns
Trimmer Resistors - SMD 1/4" 100Kohms 10% Horizontal Adjust
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
12 turns; SMD; 3269X=TS63X,84X; 6,75x6,75x4,6mm; power: 0.25W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C Multiturn cermet trimmer; 3269X; 100kR PO 3269xk100, кількість в упаковці: 20 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3269X-1-104 Виробник : PASSIVE TECH 3269.pdf 12 turns; SMD; 3269X=TS63X,84X; 6,75x6,75x4,6mm; power: 0.25W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C Multiturn cermet trimmer; 3269X; 100kR PO 3269xk100
Мінімальне замовлення: 40
3269X-1-104 3269X-1-104 Виробник : Bourns Inc. 3269.pdf Description: TRIMMER 100K OHM 0.25W SMD