3296Y-1-504
3296Y-1-504 Bourns Inc.
3296.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: TRIMMER 500K OHM 0.5W PC PIN TOP
Packaging: Tube
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.375" x 0.190" Face (9.53mm x 4.83mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 500 kOhms
Number of Turns: 25.0
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 500K OHM 0.5W PC PIN TOP, Packaging: Tube, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.375" x 0.190" Face (9.53mm x 4.83mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 500 kOhms, Number of Turns: 25.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3296Y-1-504 3296Y-1-504 Виробник : Bourns 3296.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 3/8" 500Kohms Sealed Vertical Adjust
на замовлення 117 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
3296Y-1-504 Виробник : PASSIVE TECH 3296.pdf 25 turns; THT; 3296Y(Bourns) = 64Y(Spectrol/Vishay) = 67Y(BI-Tech) 10x9,5x4,85mm; power: 0.5W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C Multiturn cermet trimmer; 3296Y; 500kR PO 3296yk500
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 50 шт:
3296Y-1-504 3296Y-1-504 Виробник : Bourns 3296.pdf Res Cermet Trimmer 500K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turn 2.19mm (9.53 X 4.83 X 11.55mm) Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності