Продукція > Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні > 3300uF 50V ECR 18x36mm (ECR332M50B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
ECR_081225.pdf
Код товару: 3021
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Ємність: 3300 µF
Номін.напруга: 50 V
Серія: ECR
Тип: загального призначення підходять для автоматичної установки мініатюрні з температурою 85С
Темп.діап.: -40...+85°C
Габарити: 18х36mm
Строк життя: 2000 годин
у наявності 6 шт:
6 шт - РАДІОМАГ-Львів
очікується 400 шт:
400 шт - очікується
Написати відгук
З цим товаром купують
47uF 50V ECR 6,3x11mm (ECR470M50B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
2 Додати до обраних Обраний товар
ECR_081225.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 47 µF
Номін.напруга: 50 V
Серія: ECR
Темп.діап.: -40...+85°C
Габарити: 6х11mm
26 шт - РАДІОМАГ-Київ
186 шт - РАДІОМАГ-Львів
33 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
2,2uF 50V ECR 5x11mm (ECR2R2M50B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
3 Додати до обраних Обраний товар
Ємність: 2,2 µF
Номін.напруга: 50 V
Темп.діап.: -40...+85°C
Габарити: 5х11mm
30 шт - РАДІОМАГ-Київ
475 шт - РАДІОМАГ-Львів
208 шт - РАДІОМАГ-Харків
90 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 10
100uF 25V ESX 6,3x11mm (low imp.) (ESX101M25B-Hitano) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
7 Додати до обраних Обраний товар
ESX_080418.pdf
Ємність: 100 µF
Номін.напруга: 25 V
Серія: ESX
Тип: низькоімпедансні з довгим терміном служби
Темп.діап.: -55...+105°C
Габарити: 6,3х11mm
68 шт - РАДІОМАГ-Київ
1 шт - РАДІОМАГ-Львів
Мінімальне замовлення: 8
100uF 63V EHR 10x13mm (EHR101M63B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
EHR_081225.pdf
Ємність: 100 µF
Номін.напруга: 63 V
Серія: EHR
Тип: загального призначення з широким діапазоном температур 105С
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 10х13mm
у наявності: 404 шт
280 шт - склад
44 шт - РАДІОМАГ-Київ
2 шт - РАДІОМАГ-Львів
50 шт - РАДІОМАГ-Харків
28 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 5
1000uF 35V RT1 13x21mm (RT11V102M1321 -LEAGUER) (електролітичний конденсатор)
ke47003518x36t-datasheet.pdf
Виробник: Leaguer
Ємність: 1000 µF
Номін.напруга: 35 V
Серія: RT1
Темп.діап.: ...+105°C
Габарити: 13х21mm