Продукція > BOURNS > 3329H-1-502
3329H-1-502
3329H-1-502 Bourns
3329.pdf
Виробник: Bourns
Trimmer Resistors - Through Hole 1/4"RND 5KOHMS 10% 0.5WATTS
на замовлення 128 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP, Packaging: Tube, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.250" Dia (6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Part Status: Active, Resistance: 5 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3329H-1-502 Виробник : PASSIVE TECH 3329.pdf effective electrical travel: 210° ± 10°; 3329H = 62P 4,57x6,35mm; power: 0.5W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C Single turn cermet trimmer; 3329H; 5kR PO 3329hk005
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 100 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
3329H-1-502 3329H-1-502 Виробник : Bourns 3329.pdf Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (6.35 X 4.57mm) Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
товару немає в наявності
3329H-1-502 3329H-1-502 Виробник : Bourns 3329_Bourns.pdf Підстроювальний резистор, R = 5 кОм, Підтип = однооборотний, Тип монт. = Вивідний, Р, Вт = 0,5, Габ розм, мм = 6,35 x 4,57, Розт. рег. ел. = зверху, Тип за вир. = Trimpot® 3329 - Sealed, ТКО, ppm/°C = 100, Тексп, °С = -55...+150,... Група товару: Резистор
кількість в упаковці: 50 шт
3329H-1-502 3329H-1-502 Виробник : Bourns Inc. 3329.pdf Description: TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Packaging: Tube
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.250" Dia (6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Part Status: Active
Resistance: 5 kOhms