Продукція > Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні > 33uF 400V ESG 16x25mm (for ballast, 5000годин) (ESG330M2GB-Hitano) (електролітичний конденсатор)
ESG_080319.pdf
Код товару: 15965
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Ємність: 33 µF
Номін.напруга: 400 V
Серія: ESG
Тип: для баласту з довгим терміном служби, 105С
Темп.діап.: -25...+105°C
Габарити: 16х25mm
Строк життя: 5000 годин
у наявності 1 шт:
очікується 400 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
1000uF 16V ESX 10x25mm (low imp., 5000годин) (ESX102M16B-Hitano) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
7 Додати до обраних Обраний товар
ESX_080418.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 1000 µF
Номін.напруга: 16 V
Серія: ESX
Тип: низькоімпедансні з довгим терміном служби
Темп.діап.: -55...+105°C
Габарити: 10х25mm
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
330uF 16V ESX 8x12mm (low imp., 5000годин) (ESX331M16B-Hitano) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
ESX_080418.pdf
Ємність: 330 µF
Номін.напруга: 16 V
Серія: ESX
Темп.діап.: -55...+105°C
Габарити: 8х12mm
товару немає в наявності
Мінімальне замовлення: 7
100uF 16V EFH 6.3x11mm (EFH101M16B – Hitano)
6 Додати до обраних Обраний товар
efh_20160323.pdf
Ємність: 100 µF
Номін.напруга: 16 V
Серія: EFH
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 6,3х11mm
424 шт - РАДІОМАГ-Київ
632 шт - РАДІОМАГ-Львів
649 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 8
22uF 50V EXR 6,3x11mm (low imp.) (EXR220M50B-Hitano) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
EXR_080421.pdf
Ємність: 22 µF
Номін.напруга: 50 V
Серія: EXR
Тип: низькоімпедансні
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 6,3х11mm
64 шт - РАДІОМАГ-Київ
13 шт - РАДІОМАГ-Львів
131 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 10
22uF 50V EHR 5x11mm (EHR220M50B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
EHR_081225.pdf
Ємність: 22 µF
Номін.напруга: 50 V
Серія: EHR
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 5х11mm