4,7uF 100V EHR 5x11mm (EHR4R7M2AB-Hitano)
EHR_081225.pdf
Код товару: 86256
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Ємність: 4,7 µF
Номін.напруга: 100 V
Серія: EHR
Тип: загального призначення з широким діапазоном температур 105С
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 5х11mm
Строк життя: 2000 годин
86 шт - РАДІОМАГ-Київ
155 шт - РАДІОМАГ-Львів
58 шт - РАДІОМАГ-Харків
70 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
2,2uF 100V EHR 5x11mm (EHR2R2M2AB)
2 Додати до обраних Обраний товар
EHR_081225.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 2,2 µF
Номін.напруга: 100 V
Серія: EHR
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 5х11mm
118 шт - РАДІОМАГ-Київ
165 шт - РАДІОМАГ-Львів
81 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
100uF 25V EHR 6,3x11mm (EHR101M25B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
4 Додати до обраних Обраний товар
Ємність: 100 µF
Номін.напруга: 25 V
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 6х11mm
157 шт - РАДІОМАГ-Київ
200 шт - РАДІОМАГ-Львів
1 шт - РАДІОМАГ-Харків
1uF 100V ECR 5x11mm (ECR010M2AB-Hitano) (електролітичний конденсатор)
Додати до обраних Обраний товар
ECR_081225.pdf
Ємність: 1 µF
Номін.напруга: 100 V
Серія: ECR
Тип: загального призначення підходять для автоматичної установки мініатюрні з температурою 85С
Темп.діап.: -40...+85°C
Габарити: 5х11mm
76 шт - РАДІОМАГ-Київ
58 шт - РАДІОМАГ-Львів
67 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 14
10uF 63V EXR 5x11mm (EXR100M63B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
3 Додати до обраних Обраний товар
exr_20141128datasheet.pdf
Ємність: 10 µF
Номін.напруга: 63 V
Серія: EXR
Тип: низькоімпедансні
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 5х11mm
у наявності: 536 шт
302 шт - склад
57 шт - РАДІОМАГ-Київ
63 шт - РАДІОМАГ-Львів
9 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 8
47uF 50V EHR 6,3x11mm (EHR470M50B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
Ємність: 47 µF
Номін.напруга: 50 V
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 6,3х11mm