Продукція > KOA SPEER > MF1/4CC3403F
MF1/4CC3403F
MF1/4CC3403F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Metal Film Resistors - Through Hole 1/4 WATT 340K OHM 1%
на замовлення 2543 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MF1/4CC3403F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
340 kOhm 250 mW (1/4 W) 1% (MF1/4CC3403F - KOA)
Додати до обраних Обраний товар
Вивідні резистори > 0,25W