350210RJT
350210RJT TE CONNECTIVITY - CGS
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773204-4&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE CONNECTIVITY - CGS
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - 350210RJT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 10 ohm, ± 5%, 2 W, 2010 [Metrisch 5025]
Qualifikation: -
Nennleistung: 2W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: N
Widerstand: 10ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C
Produktlänge: 5mm
productTraceability: No
Nennspannung: 200V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 2.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2089 шт:
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - 350210RJT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 10 ohm, ± 5%, 2 W, 2010 [Metrisch 5025], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 2W, Widerstandstyp: Hochleistung, isCanonical: N, Widerstand: 10ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C, Produktlänge: 5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: 3502 Series, productTraceability: No, Nennspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 2.5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
350210RJT 350210RJT Виробник : TE CONNECTIVITY - CGS DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773204-4&DocType=DS&DocLang=English Description: TE CONNECTIVITY - CGS - 350210RJT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 10 ohm, ± 5%, 2 W, 2010 [Metrisch 5025]
Qualifikation: -
Nennleistung: 2W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: Y
Widerstand: 10ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 5%
Produktlänge: 5mm
productTraceability: No
Nennspannung: 200V
Produktbreite: 2.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Resistance: 10 Ohms
на замовлення 28 шт:
Мінімальне замовлення: 8
Мінімальне замовлення: 8
350210RJT 350210RJT Виробник : TE Connectivity engds17732044a1.pdf Res Thick Film 2010 10 Ohm 5% 2W ±200ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Part Status: Active
Resistance: 10 Ohms