3503G2B200RFTDF
3503G2B200RFTDF TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773270_4_A-3347686.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Thin Film Resistors - SMD 3503G 2B 200R 1% 1K RL
на замовлення 2630 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - 3503G2B200RFTDF - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 200 ohm, ± 1%, 2 W, 1206 [Metrisch 3216], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 2W, Widerstandstyp: Hochleistung, isCanonical: Y, Widerstand: 200ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 0, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 3.05mm, euEccn: NLR, Produktpalette: 3503 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 100V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 1.55mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3503G2B200RFTDF 3503G2B200RFTDF Виробник : TE CONNECTIVITY - CGS 3767109.pdf Description: TE CONNECTIVITY - CGS - 3503G2B200RFTDF - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 200 ohm, ± 1%, 2 W, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
Qualifikation: -
Nennleistung: 2W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: N
Widerstand: 200ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 0
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 3.05mm
euEccn: NLR
Produktpalette: 3503 Series
productTraceability: No
Nennspannung: 100V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 1.55mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 9 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 2W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: Y
Widerstand: 200ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 0
Produktlänge: 3.05mm
euEccn: NLR
Produktpalette: 3503 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 100V
Produktbreite: 1.55mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 9 шт:
Мінімальне замовлення: 8
3503G2B200RFTDF 3503G2B200RFTDF Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=showdoc&DocId=Customer+Drawing%7F2176523%7FA%7Fpdf%7FEnglish%7FENG_CD_2176523_A.pdf%7F5-2176523-8 Description: RES 200 OHM 1% 2W 1206
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.023" (0.58mm)
Part Status: Active
Resistance: 200 Ohms