3504G3A19K1FTDF
3504G3A19K1FTDF TE Connectivity Passive Product
product-5-2176531-0.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 19.1K OHM 1% 6W 2512
Power (Watts): 6W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.023" (0.58mm)
Resistance: 19.1 kOhms
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - 3504G3A19K1FTDF - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 19.1 kohm, ± 1%, 6 W, 2512 [Metrisch 6432], tariffCode: 85332900, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 6W, Widerstandstyp: Hochleistung, isCanonical: Y, Widerstand: 19.1kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 0, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 6.3mm, euEccn: NLR, Produktpalette: 3504 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 100V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 3.1mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3504G3A19K1FTDF 3504G3A19K1FTDF Виробник : TE CONNECTIVITY - CGS 3768250.pdf Description: TE CONNECTIVITY - CGS - 3504G3A19K1FTDF - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 19.1 kohm, ± 1%, 6 W, 2512 [Metrisch 6432]
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
Qualifikation: -
Nennleistung: 6W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: N
Widerstand: 19.1kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 0
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 6.3mm
euEccn: NLR
Produktpalette: 3504 Series
productTraceability: No
Nennspannung: 100V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 3.1mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 985 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 6W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: Y
Widerstand: 19.1kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 0
Produktlänge: 6.3mm
euEccn: NLR
Produktpalette: 3504 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 100V
Produktbreite: 3.1mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 985 шт:
Мінімальне замовлення: 3
3504G3A19K1FTDF 3504G3A19K1FTDF Виробник : TE Connectivity / Holsworthy product-5-2176531-0.datasheet.pdf Thin Film Resistors - SMD 3504G 3A 19K1 1% 1K RL
3504G3A19K1FTDF 3504G3A19K1FTDF Виробник : TE Connectivity Passive Product product-5-2176531-0.datasheet.pdf Description: RES 19.1K OHM 1% 6W 2512
Power (Watts): 6W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 19.1 kOhms