3540330KJT
3540330KJT TE CONNECTIVITY - CGS
2736293.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY - CGS
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - 3540330KJT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 330 kohm, ± 5%, 4 W, 2817 [Metrisch 7143]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2817 [Metrisch 7143]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 4W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: N
Widerstand: 330kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 7.1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: 3540 Series
productTraceability: No
Nennspannung: 250V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 4.2mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - 3540330KJT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 330 kohm, ± 5%, 4 W, 2817 [Metrisch 7143], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2817 [Metrisch 7143], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 4W, Widerstandstyp: Hochleistung, isCanonical: Y, Widerstand: 330kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 7.1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: 3540 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 250V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 4.2mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3540330KJT 3540330KJT Виробник : TE CONNECTIVITY - CGS 2736293.pdf Description: TE CONNECTIVITY - CGS - 3540330KJT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 330 kohm, ± 5%, 4 W, 2817 [Metrisch 7143]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 4W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: Y
Widerstand: 330kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 5%
Produktlänge: 7.1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: 3540 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 250V
Produktbreite: 4.2mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2816
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Resistance: 330 kOhms
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2816
Part Status: Active
Resistance: 330 kOhms