35404K7FT
35404K7FT TE CONNECTIVITY - CGS
2736293.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY - CGS
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - 35404K7FT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 4.7 kohm, ± 1%, 4 W, 2817 [Metrisch 7143]
Qualifikation: -
Nennleistung: 4W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: N
Widerstand: 4.7kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 7.1mm
productTraceability: No
Nennspannung: 250V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 4.2mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 615 шт:
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - 35404K7FT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 4.7 kohm, ± 1%, 4 W, 2817 [Metrisch 7143], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2817 [Metrisch 7143], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 4W, Widerstandstyp: Hochleistung, isCanonical: Y, Widerstand: 4.7kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 7.1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: 3540 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 250V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 4.2mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
35404K7FT 35404K7FT Виробник : TE CONNECTIVITY - CGS 2736293.pdf Description: TE CONNECTIVITY - CGS - 35404K7FT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 4.7 kohm, ± 1%, 4 W, 2817 [Metrisch 7143]
Qualifikation: -
Nennleistung: 4W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: Y
Widerstand: 4.7kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 7.1mm
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 250V
Produktbreite: 4.2mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 615 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2816
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Resistance: 4.7 kOhms
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Nonstandard
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2816
Part Status: Active
Resistance: 4.7 kOhms