35605M6JT
35605M6JT CGS - TE CONNECTIVITY
2736337.pdf
Виробник: CGS - TE CONNECTIVITY
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - 35605M6JT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 5.6 Mohm, ± 5%, 6 W, 4527 [Metrisch 11470]
Qualifikation: -
Nennleistung: 6W
Widerstandstyp: Hochleistung
Widerstand: 5.6Mohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 11.6mm
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 300V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 6.85mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - 35605M6JT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 5.6 Mohm, ± 5%, 6 W, 4527 [Metrisch 11470], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 4527 [Metrisch 11470], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 6W, Widerstandstyp: Hochleistung, isCanonical: Y, Widerstand: 5.6Mohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 11.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: 3560 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 300V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 6.85mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
35605M6JT 35605M6JT Виробник : TE CONNECTIVITY - CGS 2736337.pdf Description: TE CONNECTIVITY - CGS - 35605M6JT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 5.6 Mohm, ± 5%, 6 W, 4527 [Metrisch 11470]
Qualifikation: -
Nennleistung: 6W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: Y
Widerstand: 5.6Mohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 5%
Produktlänge: 11.6mm
Nennspannung: 300V
Produktbreite: 6.85mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 6W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.457" L x 0.270" W (11.60mm x 6.85mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Resistance: 5.6 MOhms
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 6W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: Nonstandard
Composition: Thick Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Resistance: 5.6 MOhms