3590S-2-201 PASSIVE TECH
Виробник: PASSIVE TECH
Effective electrical travel: >3600° ± 10°; 20,63x18,59mm; power: 0.5W; tolerance: 5%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C Multiturn precision wirewound potentiometer; 3590; 200R; metal shaft PO 35900200-m
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Effective electrical travel: >3600° ± 10°; 20,63x18,59mm; power: 0.5W; tolerance: 5%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C Multiturn precision wirewound potentiometer; 3590; 200R; metal shaft PO 35900200-m, кількість в упаковці: 5 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3590S-2-201 Виробник : PASSIVE TECH Effective electrical travel: >3600° ± 10°; 20,63x18,59mm; power: 0.5W; tolerance: 5%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C Multiturn precision wirewound potentiometer; 3590; 200R; metal shaft PO 35900200-m
на замовлення 20 шт:
Кількість Ціна
кількість в упаковці: 3 шт
на замовлення 3 шт:
3590S-2-201 3590S-2-201 Виробник : Bourns 3590-776468.pdf Precision Potentiometers 7/8" WW 200ohm .25% 10Turn