35F0121-0SR-10
35F0121-0SR-10 Laird-Signal Integrity Products
35f0121-0sr-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 41 OHM 2SMD 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.160" L x 0.120" W (4.06mm x 3.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.100" (2.55mm)
Current Rating (Max): 10A
DC Resistance (DCR) (Max): 0.75mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 41 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 79305 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - 35F0121-0SR-10 - Ferritperle, 1612 [Metrisch 4131], 41 ohm, 10 A, 35F Series, 750 µohm, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 2.28mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 750µohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1612 [Metrisch 4131], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 10A, Produktlänge: 4.06mm, euEccn: NLR, Impedanz: 41ohm, Produktpalette: 35F Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 3.05mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
35F0121-0SR-10 35F0121-0SR-10 Виробник : LAIRD 3170731.pdf Description: LAIRD - 35F0121-0SR-10 - Ferritperle, 1612 [Metrisch 4131], 41 ohm, 10 A, 35F Series, 750 µohm
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 2.28mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 750µohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1612 [Metrisch 4131]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 10A
Produktlänge: 4.06mm
euEccn: NLR
Impedanz: 41ohm
Produktpalette: 35F Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 3.05mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 2.28mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 750µohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 10A
Produktlänge: 4.06mm
euEccn: NLR
Impedanz: 41ohm
Produktpalette: 35F Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 3.05mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 40
35F0121-0SR-10 35F0121-0SR-10 Виробник : Laird Technologies 2358535B3F4A408BF30A397221428D263BD7813F3AAFCC5465DEDD162A67DE34.pdf Ferrite Beads 42ohms 10MHz 10A Low Frequency
Мінімальне замовлення: 11
35F0121-0SR-10 35F0121-0SR-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products 35f0121-0sr-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 41 OHM 2SMD 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.100" (2.55mm)
Current Rating (Max): 10A
Part Status: Active
Number of Lines: 1