35TQC10MXB
35TQC10MXB PANASONIC
660
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - 35TQC10MXB - Tantal-Polymer-Kondensator, 10 µF, ± 20%, 35 V, B2, 0.2 ohm, 1411 [Metrisch 3528]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.2ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 35V
Rippelstrom: 750mA
Produktpalette: POSCAP TQC Series
Hersteller-Größencode: B2
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 1950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - 35TQC10MXB - Tantal-Polymer-Kondensator, 10 µF, ± 20%, 35 V, B2, 0.2 ohm, 1411 [Metrisch 3528], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.2ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 10µF, Spannung (DC): 35V, Rippelstrom: 750mA, Produktpalette: POSCAP TQC Series, Hersteller-Größencode: B2, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
35TQC10MXB 35TQC10MXB Виробник : Panasonic 623_fileversion.pdf Cap Tant Polymer 10uF 35VDC B2 CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-20 0.2 Ohm 105°C T/R
на замовлення 902 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 208
на замовлення 902 шт:
Мінімальне замовлення: 10
35TQC10MXB 35TQC10MXB Виробник : Panasonic Panasonic_Capacitor POSCAP (TQC Series) 070921.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 35VDC 10uF 20% ESR 200mOhm
Мінімальне замовлення: 4
35TQC10MXB 35TQC10MXB Виробник : PANASONIC 660 Description: PANASONIC - 35TQC10MXB - Tantal-Polymer-Kondensator, 10 µF, ± 20%, 35 V, B2, 0.2 ohm, 1411 [Metrisch 3528]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 35V
Rippelstrom: 750mA
Hersteller-Größencode: B2
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 8
35TQC10MXB 35TQC10MXB Виробник : Panasonic Electronic Components 660 Description: CAP TANT POLY 10UF 35V 2411
Мінімальне замовлення: 3