35TQC15MYF
35TQC15MYF Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 15UF 35V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D2
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 15UF 35V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: D2, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
35TQC15MYF 35TQC15MYF Виробник : Panasonic aaa8000c62.pdf Cap Tant Polymer 15uF 35VDC D2 CASE 20% (7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 0.15 Ohm 105°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 97
35TQC15MYF 35TQC15MYF Виробник : Panasonic 660 Tantalum Capacitors - Polymer 35VDC 15uF 150m POSCAP
Мінімальне замовлення: 3
35TQC15MYF 35TQC15MYF Виробник : Panasonic Electronic Components 660 Description: CAP TANT POLY 15UF 35V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D2
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 35 V
Мінімальне замовлення: 3
Мінімальне замовлення: 4