35TQC3R9MYF
35TQC3R9MYF Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 3.9UF 35V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 400mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B2
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.9 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 3.9UF 35V 1411, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 400mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: B2, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.9 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
35TQC3R9MYF 35TQC3R9MYF Виробник : Panasonic Electronic Components 660 Description: CAP TANT POLY 3.9UF 35V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B2
Part Status: Active
Capacitance: 3.9 µF
Voltage - Rated: 35 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
35TQC3R9MYF 35TQC3R9MYF Виробник : Panasonic AAA8000C62-1020700.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 35volts 3.9uF ESR 400mohm
Мінімальне замовлення: 4
35TQC3R9MYF 35TQC3R9MYF Виробник : Panasonic aaa8000c62.pdf Cap Tant Polymer 3.9uF 35VDC B2 CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528 0.4 Ohm 105°C T/R