35TQS6R8MHD
35TQS6R8MHD Panasonic Electronic Components
AAA8000C80.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 6.8UF 35V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B1S
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 2300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 6.8UF 35V 1411, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: B1S, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Інші пропозиції 35TQS6R8MHD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
35TQS6R8MHD 35TQS6R8MHD Виробник : Panasonic pana_s_a0011521217_1-2280079.pdf Tantalum Capacitors - Polymer POSCAP 35V 6.8UF 3.5x2.8x1.1mm
35TQS6R8MHD 35TQS6R8MHD Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C80.pdf Description: CAP TANT POLY 6.8UF 35V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B1S
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 35 V