35TQT56M
35TQT56M Panasonic
Panasonic_02-28-2024_Capacitor POSCAP (TQT Series) 120423.pdf
Виробник: Panasonic
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 56uF 20% 1200mA
на замовлення 8402 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 56UF 35V 3917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: D15, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 56 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
35TQT56M 35TQT56M Виробник : Panasonic Electronic Components ast-ind-294479.pdf Description: CAP TANT POLY 56UF 35V 3917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: D15
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 56 µF
Voltage - Rated: 35 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D15
Capacitance: 56 µF
Voltage - Rated: 35 V