36501E19NJTDG TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: FIXED IND 19NH 480MA 202 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 36501E19NJTDG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
36501E19NJTDG 36501E19NJTDG Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773163_G-1627394.pdf RF Inductors - SMD 3650 0402 19nH 5% 2K RL