36501E1N9JTDG TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: FIXED IND 1.9NH 1.04A 70 MOHM
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
RF Inductors - SMD 3650 0402 1.9nH 5% 2K RL.
Інші пропозиції 36501E1N9JTDG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
36501E1N9JTDG 36501E1N9JTDG Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773163_G-1627394.pdf RF Inductors - SMD 3650 0402 1.9nH 5% 2K RL
товару немає в наявності
36501E1N9JTDG Виробник : TE Connectivity / Sigma Inductors NG_CD_1624112_BA1-656849.pdf Fixed Inductors 3650 0402 1.9nH 5% 2K RL