36501E2N4JTDG TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: FIXED IND 2.4NH 790MA 70 MOHM
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 3650 0402 2.4nH 5% 2K RL.
Інші пропозиції 36501E2N4JTDG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
36501E2N4JTDG 36501E2N4JTDG Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773163_G-1627394.pdf RF Inductors - SMD 3650 0402 2.4nH 5% 2K RL