36501E40NJTDG TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: FIXED IND 40NH 320MA 440 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 36501E40NJTDG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
36501E40NJTDG Виробник : TE Connectivity / Sigma Inductors NG_CD_1624112_BA1-657112.pdf Fixed Inductors 3650 0402 40nH 5% 2K RL