36501E51NJTDG TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: FIXED IND 51NH 100MA 820 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 36501E51NJTDG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
36501E51NJTDG 36501E51NJTDG Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773163_G-1627394.pdf RF Inductors - SMD 3650 0402 51nH 5% 2K RL