36501J23NJTDG TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1624113&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: FIXED IND 23NH 700MA 190 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 36501J23NJTDG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
36501J23NJTDG Виробник : TE Connectivity / Sigma Inductors NG_DS_1773163_E-1627394.pdf Fixed Inductors 3650 0603 23nH 5% 2K RL