36501J4N3JTDG
36501J4N3JTDG TE Connectivity Passive Product
product-6-1624112-5.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: FIXED IND 4.3NH 700MA 63MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 63mOhm Max
Q @ Freq: 22 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5.8GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.3 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.3NH 700MA 63MOHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 63mOhm Max, Q @ Freq: 22 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 5.8GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active, Inductance: 4.3 nH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
36501J4N3JTDG 36501J4N3JTDG Виробник : TE Connectivity / AMP ENG_DS_1773163_G-1627394.pdf RF Inductors - SMD 3650 0603 4.3nH 5% 2K RL
на замовлення 503 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
36501J4N3JTDG 36501J4N3JTDG Виробник : TE Connectivity Passive Product product-6-1624112-5.datasheet.pdf Description: FIXED IND 4.3NH 700MA 63MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 22 @ 250MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 4.3 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
Мінімальне замовлення: 11
36501J4N3JTDG 36501J4N3JTDG Виробник : TE Connectivity / Sigma Inductors NG_DS_1773163_E-777986.pdf Fixed Inductors 3650 0603 4.3nH 5% 2K RL