36502A36NJTDG TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1624113&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: FIXED IND 36NH 500MA 270 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 36502A36NJTDG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
36502A36NJTDG 36502A36NJTDG Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773163_G-1627394.pdf RF Inductors - SMD 3650 2A 36nH 5% 2K RL
товару немає в наявності
36502A36NJTDG Виробник : TE Connectivity / Sigma Inductors NG_CD_1624113_BA1-657152.pdf Fixed Inductors 3650 2A 36nH 5% 2K RL