36502A43NJTDG
36502A43NJTDG TE Connectivity / Holsworthy
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1624113&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
RF Inductors - SMD 3650 2A 43nH 5% 2K RL
на замовлення 1068 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 43NH 500MA 340 MOHM.
Інші пропозиції 36502A43NJTDG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
36502A43NJTDG Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1624113&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: FIXED IND 43NH 500MA 340 MOHM