36502A72NJTDG
36502A72NJTDG TE Connectivity / Holsworthy
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1624113&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
RF Inductors - SMD 3650 2A 72nH 5% 2K RL
на замовлення 1983 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Написати відгук
Description: FIXED IND 72NH 500MA 400 MOHM.
Інші пропозиції 36502A72NJTDG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
36502A72NJTDG Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1624113&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: FIXED IND 72NH 500MA 400 MOHM
на замовлення 10 шт:
36502A72NJTDG Виробник : TE Connectivity / Sigma Inductors NG_DS_1773163_E-1627394.pdf Fixed Inductors 3650 2A 72nH 5% 2K RL